Kariéra EDES

Hľadáme nových kolegov na pozíciu realitný maklér/ maklérka pre oblasť Bratislava a okolie.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
  • prezentácia ponuky klientom a realizácia obhliadok
  • príprava podkladov pre uzatvorenie kúpnych a nájomných zmlúv
  • realizácia a samostatné vedenie obchodných prípadov vo všetkých jeho fázach
  • aktívne vyhľadávanie a starostlivosť o klientov
  • predbežné vyhodnocovanie a dopĺňanie databázy klientov a nehnuteľností
  • spolupráca s katastrálnym úradom, finančnými inštitúciami
PONÚKAME:
  • zaujímavú prácu v rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • zaškolenie a komplexnú podporu
  • prevádzkové a administratívne zázemie: vlastné pracovné miesto s pc a pripojením na internet, telefón a auto na služobné účely.
  • nadštandardné finančné ohodnotenie v závislosti na pracovných výsledkoch
  • možnosť sebarealizácie
POŽADUJEME:
  • príjemné vystupovanie a vzhľad
  • komunikatívnosť, samostatnosť pri riešení zadaných úloh
  • zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
  • vysoké pracovné nasadenie
  • znalosť práce na PC na užívateľskej úrovni
  • vodičský preukaz skupiny B

Ak Vás naša ponuka zaujala zašlite nám Váš štrukturovaný životopis mailom na info@edesreal.sk.